pl

Sala zabaw STUDIO KIDS

Nysa , ul. Grodkowska 46
www.studio-kids.pl
STUDIOKIDSNysa
nysa@studio-kids.pl
tel.: 531 892 180

“STUDIO KIDS – Rodzinne Centrum Rozrywki. To jedyne takie miejsce w woj. opolskim, gdzie strefa zabawy to ponad 700 m2! Nowoczesna konstrukcja, 5 różnych zjeżdżalni, ponad 1 mln kolorowych kulek, cymbergay, armatki pneumatyczne, bolid Formuły 1 oraz Gokart, piłkarzyki, wieża wspinaczkowa, domki z tunelami, Strefa Malucha, Strefa Juniora, Strefa Nastolatka, Strefa Rodzica z darmowym Wi-Fi i wiele innych.

I tylko w STUDIO KIDS kręgle dla dzieci i dorosłych! Mini boisko sportowe dla małych sportowców! Mega trampolina XXL! Music STUDIO dla muzyków w każdym wieku! Pałac Księżniczki dla wszystkich małych dziewczynek! Foto-Budka z przezabawnymi fotkami! To i wiele wiele innych nowoczesnych atrakcji, których nie znajdziecie w żadnym innym miejscu!

Oprócz fantastycznych atrakcji w STUDIO KIDS zorganizujecie upragnione, wymarzone i mega szczęśliwe PRZYJĘCIA URODZINOWE! Do wyboru pod 23 atrakcje urodzinowe: malowanie twarzy, balony giganty, wyrzutnie konfetti, postaci bajkowe, kręgle i wiele innych odjazdowych atrakcji, które zaskoczą gości urodzinowych.

STUDIO KIDS to również WYCIECZKI (przed)szkolne dla wszystkich szkół i przedszkoli oraz niesamowite IMPREZKI TEMATYCZNE: Mikołajki, Karnawałowe DISCO, Zajączek, Dzień Dziecka, Halloween i inne.

To jedyne takie miejsce, gdzie spełniają się dziecięce marzenia. To miejsce, gdzie każde dziecko może być sobą – tak szybko i głośno jak tylko potrafi!

“ Dzieciństwo wpływa na całe życie, dlatego dzięki STUDIO KIDS budujemy szczęśliwsze – lepsze (dorosłe) życie, poprzez stworzenie najszczęśliwszych wspomnień w dzieciństwie!”

 


Polecane trasy

6:00 10.7 km

Szlakiem nyskich grodów, zamków i twierdz

Szlak doskonale nadaje się na całodniową wycieczkę pieszą lub rowerową. Zaczynamy i kończymy podróż w Bastionie św. Jadwigi. Jeszcze w centrum możemy podziwiać zabudowania Dworu Biskupiego i Rynek...

2:00 2.0 km

Szlak Miary Jerozolimskiej

Miarą Jerozolimską określana była długość drogi jaką przebył Chrystus z domu Piłata do miejsca ukrzyżowania. W tym przypadku Dom Piłata był utożsamiany z ratuszem będącym symbolem władzy. Trasę...

Pobierz aplikację