pl

Sala zabaw STUDIO KIDS

Nysa , ul. Grodkowska 46
www.studio-kids.pl
STUDIOKIDSNysa
nysa@studio-kids.pl
tel.: 531 892 180

“STUDIO KIDS – Rodzinne Centrum Rozrywki. To jedyne takie miejsce w woj. opolskim, gdzie strefa zabawy to ponad 700 m2! Nowoczesna konstrukcja, 5 różnych zjeżdżalni, ponad 1 mln kolorowych kulek, cymbergay, armatki pneumatyczne, bolid Formuły 1 oraz Gokart, piłkarzyki, wieża wspinaczkowa, domki z tunelami, Strefa Malucha, Strefa Juniora, Strefa Nastolatka, Strefa Rodzica z darmowym Wi-Fi i wiele innych.

I tylko w STUDIO KIDS kręgle dla dzieci i dorosłych! Mini boisko sportowe dla małych sportowców! Mega trampolina XXL! Music STUDIO dla muzyków w każdym wieku! Pałac Księżniczki dla wszystkich małych dziewczynek! Foto-Budka z przezabawnymi fotkami! To i wiele wiele innych nowoczesnych atrakcji, których nie znajdziecie w żadnym innym miejscu!

Oprócz fantastycznych atrakcji w STUDIO KIDS zorganizujecie upragnione, wymarzone i mega szczęśliwe PRZYJĘCIA URODZINOWE! Do wyboru pod 23 atrakcje urodzinowe: malowanie twarzy, balony giganty, wyrzutnie konfetti, postaci bajkowe, kręgle i wiele innych odjazdowych atrakcji, które zaskoczą gości urodzinowych.

STUDIO KIDS to również WYCIECZKI (przed)szkolne dla wszystkich szkół i przedszkoli oraz niesamowite IMPREZKI TEMATYCZNE: Mikołajki, Karnawałowe DISCO, Zajączek, Dzień Dziecka, Halloween i inne.

To jedyne takie miejsce, gdzie spełniają się dziecięce marzenia. To miejsce, gdzie każde dziecko może być sobą – tak szybko i głośno jak tylko potrafi!

“ Dzieciństwo wpływa na całe życie, dlatego dzięki STUDIO KIDS budujemy szczęśliwsze – lepsze (dorosłe) życie, poprzez stworzenie najszczęśliwszych wspomnień w dzieciństwie!”

 


Polecane trasy

8:00 15.0 km

Szlak błogosławionej Marii Luizy Merkert

Błogosławiona Maria Luiza Merkert była założycielką zakonu służącego chorym i biednym. Szlak nawiązuje do miejsc gdzie żyła i wraz z siostrami niosła pomoc chorym i potrzebującym. Trasa szlaku...

6:30 1.9 km

Szlakiem zabytków

Piesza wędrówkę zaczynamy od wizyty pod gotyckim kościołem Zwiastowania NMP przy ul. Celnej. Następnie udajemy się na ulicę Sobieskiego, by podziwiać barokową budowlę dawnego jezuickiego gimnazjum, a...

Pobierz aplikację