pl

Sala zabaw STUDIO KIDS

Nysa , ul. Grodkowska 46
www.studio-kids.pl
STUDIOKIDSNysa
nysa@studio-kids.pl
tel.: 531 892 180

“STUDIO KIDS – Rodzinne Centrum Rozrywki. To jedyne takie miejsce w woj. opolskim, gdzie strefa zabawy to ponad 700 m2! Nowoczesna konstrukcja, 5 różnych zjeżdżalni, ponad 1 mln kolorowych kulek, cymbergay, armatki pneumatyczne, bolid Formuły 1 oraz Gokart, piłkarzyki, wieża wspinaczkowa, domki z tunelami, Strefa Malucha, Strefa Juniora, Strefa Nastolatka, Strefa Rodzica z darmowym Wi-Fi i wiele innych.

I tylko w STUDIO KIDS kręgle dla dzieci i dorosłych! Mini boisko sportowe dla małych sportowców! Mega trampolina XXL! Music STUDIO dla muzyków w każdym wieku! Pałac Księżniczki dla wszystkich małych dziewczynek! Foto-Budka z przezabawnymi fotkami! To i wiele wiele innych nowoczesnych atrakcji, których nie znajdziecie w żadnym innym miejscu!

Oprócz fantastycznych atrakcji w STUDIO KIDS zorganizujecie upragnione, wymarzone i mega szczęśliwe PRZYJĘCIA URODZINOWE! Do wyboru pod 23 atrakcje urodzinowe: malowanie twarzy, balony giganty, wyrzutnie konfetti, postaci bajkowe, kręgle i wiele innych odjazdowych atrakcji, które zaskoczą gości urodzinowych.

STUDIO KIDS to również WYCIECZKI (przed)szkolne dla wszystkich szkół i przedszkoli oraz niesamowite IMPREZKI TEMATYCZNE: Mikołajki, Karnawałowe DISCO, Zajączek, Dzień Dziecka, Halloween i inne.

To jedyne takie miejsce, gdzie spełniają się dziecięce marzenia. To miejsce, gdzie każde dziecko może być sobą – tak szybko i głośno jak tylko potrafi!

“ Dzieciństwo wpływa na całe życie, dlatego dzięki STUDIO KIDS budujemy szczęśliwsze – lepsze (dorosłe) życie, poprzez stworzenie najszczęśliwszych wspomnień w dzieciństwie!”

 


Polecane trasy

4:00 5.4 km

Szlak Pamięci i Wdzieczności

Trasa szlaku zaczyna się na nyskim rynku i prowadzi do oddalonego od miasta Lasku Złotogłowickiego. Rozpoczynamy od Baptysterium przy Bazylice św. Jakuba i św. Agnieszki, które po wojnie...

5:00 4.8 km

Szlak Światyń Śląskiego Rzymu

Zwiedzanie Śląskiego Rzymu, bo tak kiedyś nazywano Nysę, pozwala przenieść się w czasie i w ciągu jednego dnia podziwiać świątynie wybudowane w różnych stylach architektonicznych. Podróż zaczynamy w...

Pobierz aplikację