pl

Śniadanie Wielkanocne w Dziennym Domu Pobytu

Dzisiaj w Dziennym Domu Pobytu w Nysie można było już poczuć świąteczną atmosferę. W  Śniadaniu Wielkanocnym wziął udział Zastępca Burmistrza Nysy, Piotr Bobak.

 

 

 

 

 

 

Pyszne jedzenie, wspaniała i prawdziwie rodzinna atmosfera - tak w skrócie można opisać Śniadanie Wielkanocne w dziennym Domu Pobytu w Nysie. Tradycyjne potrawy i ozdoby skutecznie wprawiły pensjonariuszki placówki w świąteczny nastrój. W wydarzeniu uczestniczył Zastępca Burmistrza Nysy, Piotr Bobak, który życzył wszystkim zebranym spokojnych, zdrowych i wesołych Świat Wielkanocnych.

 

 

 

 

 

 

Dzienny Dom Pobytu w Nysie jest profesjonalną placówką wsparcia dziennego pobytu dla osób starszych. Zapewnia pomoc osobom w wieku poprodukcyjnym, emerytom i rencistom w organizacji czasu wolnego i aktywizacji społecznej. Dzienny Dom Pobytu organizuje imprezy, odczyty, wykłady a także zajęcia rekreacyjno-sportowe. Ponadto prowadzi profilaktyczne działania zdrowotne. Dzienny Dom Pobytu dla Pensjonariuszy czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 7.00 do godziny 16.00.

 

 

 

 

 

 

Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji
Urząd Miejski w Nysie

Polecane trasy

3:00 2.2 km

Szlak Eichendorffa

Joseph von Eichendorff, wielki niemiecki poeta epoki romantyzmu, ostatnie lata życia spędził w Nysie i tutaj został pochowany. Szlak prowadzi drogą, którą według przekazów poeta chętnie wędrował....

4:00 5.4 km

Szlak Pamięci i Wdzieczności

Trasa szlaku zaczyna się na nyskim rynku i prowadzi do oddalonego od miasta Lasku Złotogłowickiego. Rozpoczynamy od Baptysterium przy Bazylice św. Jakuba i św. Agnieszki, które po wojnie...

Pobierz aplikację