pl

Śniadanie Wielkanocne w Dziennym Domu Pobytu

Dzisiaj w Dziennym Domu Pobytu w Nysie można było już poczuć świąteczną atmosferę. W  Śniadaniu Wielkanocnym wziął udział Zastępca Burmistrza Nysy, Piotr Bobak.

 

 

 

 

 

 

Pyszne jedzenie, wspaniała i prawdziwie rodzinna atmosfera - tak w skrócie można opisać Śniadanie Wielkanocne w dziennym Domu Pobytu w Nysie. Tradycyjne potrawy i ozdoby skutecznie wprawiły pensjonariuszki placówki w świąteczny nastrój. W wydarzeniu uczestniczył Zastępca Burmistrza Nysy, Piotr Bobak, który życzył wszystkim zebranym spokojnych, zdrowych i wesołych Świat Wielkanocnych.

 

 

 

 

 

 

Dzienny Dom Pobytu w Nysie jest profesjonalną placówką wsparcia dziennego pobytu dla osób starszych. Zapewnia pomoc osobom w wieku poprodukcyjnym, emerytom i rencistom w organizacji czasu wolnego i aktywizacji społecznej. Dzienny Dom Pobytu organizuje imprezy, odczyty, wykłady a także zajęcia rekreacyjno-sportowe. Ponadto prowadzi profilaktyczne działania zdrowotne. Dzienny Dom Pobytu dla Pensjonariuszy czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 7.00 do godziny 16.00.

 

 

 

 

 

 

Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji
Urząd Miejski w Nysie

Polecane trasy

6:30 1.9 km

Szlakiem zabytków

Piesza wędrówkę zaczynamy od wizyty pod gotyckim kościołem Zwiastowania NMP przy ul. Celnej. Następnie udajemy się na ulicę Sobieskiego, by podziwiać barokową budowlę dawnego jezuickiego gimnazjum, a...

1:30 900 m

Ścieżka Przyrodniczo-Edukacyjna - Siestrzechowice

Ścieżka znajduję się w Siestrzechowicach oddalonych kilka kilometrów od Nysy i poprowadzona jest wałem Jeziora Nyskiego. Znajduje się na obszarze chronionym Natura 2000. Na trasie ścieżki znajdują...

Pobierz aplikację