pl

Stachursky gwiazdą VIII Festiwalu Ognia i Wody

VIII Festiwal Ognia i Wody odbędzie się 8 lipca. Główną gwiazdą wydarzenia będzie Stachursky. Wystąpi także duet An Dreo & Karina z Nysy, wykonujący największe hity AlBano & Romina Power, zwycięzcy Europejskiego Festiwalu Coverów.

 

 

 

 

Festiwal Ognia i Wody przez siedem edycji wyrobił sobie markę, który sięga daleko poza granice naszego województwa. Na wydarzenie tłumnie ściągają nie tylko mieszkańcy Nysy, ale także turyści z różnych zakątków kraju, a nawet z zagranicy. W tym roku główną gwiazdą imprezy będzie Stachursky, znany z takich hitów jak „Typ niepokorny”, „Zostańmy razem", czy "Jedwab".

 

 

 

 

 

Około godziny 22 widzowie tradycyjnie zobaczą pokazy pirotechniczne na najwyższym światowym poziomie. W tym roku wystąpią trzy polskie firmy. Będą to Fenix z Zielonej Góry, Grom Zbig z Częstochowy i Pol-Expance z Kobylanki. Po pokazach i ogłoszeniu zwycięzców, impreza przeniesie się na małą scenę, która zostanie ustawiona na parkingu przy wjeździe na ośrodek. Szczegółowy program imprezy będzie znany już niebawem.

 

 

 

 

 

Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji

Urząd Miejski w Nysie

 

Polecane trasy

8:00 15.0 km

Szlak błogosławionej Marii Luizy Merkert

Błogosławiona Maria Luiza Merkert była założycielką zakonu służącego chorym i biednym. Szlak nawiązuje do miejsc gdzie żyła i wraz z siostrami niosła pomoc chorym i potrzebującym. Trasa szlaku...

1:30 800 m

Ścieżka ornitologiczna w Nysie

Ścieżka ornitologiczna biegnie brzegiem Nysy Kłodzkiej i jest szczególnie warta przejścia ze względu na swoje walory przyrodnicze oraz bezpośrednią bliskość zabytków Nysy. Na jednokilometrowej trasie...

Pobierz aplikację