pl

Zapraszamy na Majówkę z CIS. Będzie moc atrakcji!

Już w ten piątek (12 maja) zapraszamy na Majówkę z Centrum Integracji Społecznej. W bogatym programie wydarzenia m.in. gry i zabawy dla dzieci, pokazy strażaków z OSP Rusocin, pokazy psa policyjnego a także występy artystyczne. Majówka odbędzie się na ul. Poznańskiej 3 (podwórko byłego Gimnazjum nr 3).              

 

 

 

Majówka z CIS rozpocznie się o godzinie 12. Impreza ma służyć rozrywce i integracji. Swoją obecność potwierdziły delegacje z zaprzyjaźnionych CIS z Kłodzka oraz Polanowic. Pojawią się także m.in. panie z kół gospodyń wiejskich, pszczelarze czy wizażystki.  Podczas imprezy na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Swoimi występami artystycznymi Majówkę uświetnią zarówno najmłodsi, jak i seniorzy. Wystąpią m.in. dzieci z przedszkola nr 12 w Nysie, Stowarzyszenie Przyjaciół Młodzieży "Harmonia w Chaosie", chór Finezja z Nysy i seniorzy z Dziennego Domu Pobytu w Nysie.

 

 

 

 

W trakcie imprezy odbędą się zabawy dla dzieci, podczas których najmłodsi zostaną obdarowani drobnymi upominkami.  Swoje umiejętności zaprezentują też strażacy z OSP Rusocin. Dużą atrakcją będą również pokazy policyjnego psa tropiącego. Będzie można także nauczyć się zasad pierwszej pomocy i odwiedzić stoiska z rozmaitym asortymentem.

 

 

 

Centrum pomaga bezrobotnym i  osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej  w powrocie na rynek pracy i odnalezieniu się na nim. Centrum Integracji Społecznej w Nysie rozpoczęło swoją działalność w styczniu 2016 roku.

 

 

Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji

Urząd Miejski w Nysie

 

Polecane trasy

5:00 4.8 km

Szlak Światyń Śląskiego Rzymu

Zwiedzanie Śląskiego Rzymu, bo tak kiedyś nazywano Nysę, pozwala przenieść się w czasie i w ciągu jednego dnia podziwiać świątynie wybudowane w różnych stylach architektonicznych. Podróż zaczynamy w...

3:00 2.2 km

Szlak Eichendorffa

Joseph von Eichendorff, wielki niemiecki poeta epoki romantyzmu, ostatnie lata życia spędził w Nysie i tutaj został pochowany. Szlak prowadzi drogą, którą według przekazów poeta chętnie wędrował....

Pobierz aplikację