Szlak błogosławionej Marii Luizy Merkert
Błogosławiona Maria Luiza Merkert była założycielką zakonu służącego chorym i biednym. Szlak nawiązuje do miejsc gdzie żyła i wraz z siostrami niosła pomoc chorym i potrzebującym. Trasa szlaku...
Od 10.01.2018 uruchomiona zostanie Linia Specjalna (oznaczenie "LS"), którą można będzie dojeżdżać do Hali przy Sudeckiej. Dziś autobus Linii Specjalnej (LS) wyjedzie na trasę o godzinie 17:01 z przystanku Aleje Wojska Polskiego Pętla.
Trasa autobusu: Aleje Wojska Polskiego → Słowiańska → Poniatowskiego → Eichendorffa → Kilińskiego → Kolejowa → Armii Krajowej → Szopena → Gierczak → Prudnicka → Mickiewicza Skrzyżowanie → Sudecka Gimnazjum → Sudecka Rolnik (Hala Sportowa)
Ceny biletów w autobusie będą takie same jak w autobusach liniowych. Linia specjalna nie jest jedyną, którą można dostać się na mecz siatkówki. Warto zapoznać się z poniższymi informacjami i wybrać najlepszą relację dla siebie.
Linia Specjalna (Oznaczenie: „LS”)
Kierunek: Hala sportowa, przez: Słowiańską, Ujejskiego, Kolejową, Szopena, Gierczak, Prudnicką, Mickiewicza, Sudecką.
Linia Specjalna
Kierunek: Hala Sportowa, Sudecka
Godziny Odjazdu
Aleja WP 4 pętla
17:01
Aleja WP 3
17:02
Aleja WP 2
17:03
Aleja WP 1
17:04
Torowa
17:05
Słowiańska II UP
17:06
Słowiańska I FPN
17:07
Poniatowskiego
17:08
Ujejskiego basen
17:09
Kilińskiego
17:10
Kolejowa
17:16
Armii Krajowej
17:18
Szopena poczta
17:19
Gierczak
17:20
Prudnicka
17:21
Mickiewicza I skrz.
17:22
Sudecka I GIMNAZ.
17:24
Sudecka II ROLNIK
17:25
Rodziewiczówny
17:26
Kierunek: Aleje Wojska Polskiego, przez: Sudecką, Mickiewicza, Moniuszki, Szopena, Kolejową, Ujejskiego, Słowiańską
Linia Specjalna
Kierunek: Aleje W.P.
Powrót z Hali Sportowej
L:LS K:12
Rodziewiczówny
19:06
Sudecka II ROLNIK
19:07
Sudecka I GIMNAZ.
19:08
Mickiewicza I skrz.
19:10
Moniuszki I
19:12
Szopena Św.Piotra
19:14
Krzywoustego
19:15
Armii Krajowej
19:16
Kolejowa
19:18
Kilińskiego
19:20
Ujejskiego szkoła
19:21
Poniatowskiego
19:22
Słowiańska I FPN
19:23
Słowiańska II UP
19:24
Torowa
19:25
Aleja WP 1
19:26
Aleja WP 2
19:27
Aleja WP 3
19:28
Aleja WP 4 pętla
19:29
Linia 2 relacja: Skorochów Pętla →Zajezdnia, przez: Słowiańska, Kolejowa, Szopena, Prudnicka
Ważny przystanek
Godzina odjazdu
Uwagi
Skorochów Pętla
17:24
Pętla
Saperska
17:27
Eichendorffa
17:30
Poniatowskiego
17:31
Słowiańska Urząd Pracy
17:33
Kolejowa
17:37
Armii Krajowej
17:39
Szopena Poczta
17:40
Gierczak
17:41
Mickiewicza Skrzyżowanie
17:42
Możliwość dojścia na halę
Prusa
17:43
Linia 3
relacja: Kubice Pętla → Jędrzychów, przez: Wyszków, Niwnica, Piłsudskiego
Ważny przystanek
Godzina odjazdu
Uwagi
Kubice Pętla
16:55
Pętla
Wyszków Śląski
17:02
Niwnica Pętla
17:06
Piłsudskiego OPEX
17:11
Piłsudskiego Przychodnia
17:13
Głuchołaska
17:14
Długosza
17:16
Prusa
17:20
Możliwość dojścia na halę
Mickiewicza Skrzyżowanie
17:22
Linia 6 (Zalecany przejazd) relacja: Rusocin → Zajezdnia, przez: Grodkowska, Słowiańska, Szopena, Sudecka
Ważny przystanek
Godzina odjazdu
Uwagi
Rusocin
17:03
Pętla
Grodkowska Koszary
17:12
Grodkowska Podzamcze
17:13
Słowiańska Urząd Pracy
17:15
Poniatowskiego
17:17
Ujejskiego
17:18
Plac Kilińskiego
17:19
Szopena
17:22
Gierczak
17:23
Prudnicka
17:24
Mickiewicza Skrzyżowanie
17:25
Sudecka Gimnazjum
17:27
Hala Sportowa
Sudecka Rolnik
17:28
Oprócz powyższych, regularnych linii kursować będą pozostałe autobusy:
Mieszkańcy Goświnowic i Jędrzychowa mogą dojechać autobusem nr 7 (godzina wyjazdu z Pętli – 17:05) do ulicy Piłsudskiego Polmozbyt.
Warto dodać, że Linia Specjalna będzie kursować przy okazji każdego meczu naszej Stali Nysa rozgrywanego w hali przy Sudeckiej.
Wydział Administracyjno-Organizacyjny
Urząd Miejski w Nysie
Błogosławiona Maria Luiza Merkert była założycielką zakonu służącego chorym i biednym. Szlak nawiązuje do miejsc gdzie żyła i wraz z siostrami niosła pomoc chorym i potrzebującym. Trasa szlaku...
Szlak romański to trasa turystyczna o charakterze kulturowo-oświatowym przebiegająca przez Europę, również przez Polskę. W Polsce podkreśla tysiącletnią tradycję narodową,...