pl

Pożegnanie długoletnich pracowników Urzędu Gminy

27 kwietnia odbyło się uroczyste pożegnanie Pani Anny Dembieckiej oraz Pana Krzysztofa Korostyńskiego odchodzących na zasłużoną emeryturę. Burmistrz Piotr Bobak w imieniu pracowników Urzędu Miejskiego oraz całej społeczności Gminy Nysa podziękował za poświęcenie i oddanie, lojalność oraz trud włożony w pracę w Urzędzie, wręczył kwiaty oraz życzył długiej i spokojnej emerytury w zdrowiu i spokoju.

 

 
   

 

 

Odchodzący pracownicy ze wzruszeniem podziękowali za życzenia i wspólną pracę.

 

 

 

 

Pani Anna Dembiecka przepracowała ponad 40 lat na rzecz naszej Gminy. Od kwietnia 1982 roku pracowała w naszym urzędzie. Przez lata, z dużymi sukcesami zawodowymi, zajmowała stanowisko Naczelnika Wydziału Lokalowego.

 


Pan Krzysztof Korostyński swoją karierę zawodową rozpoczął ponad 49 lat temu. Od lutego 1995 roku pracował w naszym urzędzie, ostatnio jako Kierownik Biura Obsługi Inwestora i Zamówień Publicznych.

 

 

 

Wydział Komunikacji Społecznej
Urząd Miejski w Nysie

Polecane trasy

6:00 10.7 km

Szlakiem nyskich grodów, zamków i twierdz

Szlak doskonale nadaje się na całodniową wycieczkę pieszą lub rowerową. Zaczynamy i kończymy podróż w Bastionie św. Jadwigi. Jeszcze w centrum możemy podziwiać zabudowania Dworu Biskupiego i Rynek...

1:30 800 m

Ścieżka ornitologiczna w Nysie

Ścieżka ornitologiczna biegnie brzegiem Nysy Kłodzkiej i jest szczególnie warta przejścia ze względu na swoje walory przyrodnicze oraz bezpośrednią bliskość zabytków Nysy. Na jednokilometrowej trasie...

Pobierz aplikację