Nasi gimanstycy z medalami Mistrzostw Polski! Udany finał sezonu
Sezon gimnastyczny zakończył się dla NTG Nysa w znakomitym stylu. Podczas Mistrzostw Polski w Gdańsku zawodnicy nyskiego klubu sięgnęli po dwa medale i potwierdzili swoją przynależność do krajowej czołówki.