Relikwie św. Jana Pawła II uroczyście wprowadzone do nyskiej bazyliki
W środę, 13 maja, w nyskiej bazylice odbyła się uroczysta msza związana z wprowadzeniem relikwii św. Jana Pawła II. Liturgii przewodniczył bp Sławomir Oder, biskup gliwicki oraz postulator procesu beatyfikacyjnego i kanonizacyjnego papieża Polaka.
Blahoslavená
Maria Luiza Merkertová byla zakladatelkou kongregace, která pomáhá
chudým a nemocným. Stezka prochází místy, kde žila a společně
s ostatními řádovými sestrami pomáhala potřebným. Na...