cs

Nasi gimnastycy z medalami Mistrzostw Polski! Udany finał sezonu

Sezon gimnastyczny zakończył się dla NTG Nysa w znakomitym stylu. Podczas Mistrzostw Polski w Gdańsku zawodnicy nyskiego klubu sięgnęli po dwa medale i potwierdzili swoją przynależność do krajowej czołówki.

https://nysa.eu/pl/aktualnosci/ntg-nysa-z-medalami-mistrzostw-polski-udany-final-sezonu.html

Doporučené výlety

1:30 h 889 m

Přírodní naučná stezka Siestrzechowice

Stezka se nachází v obci Siestrzechowice, která leží několik kilometrů od Nisy, a vede po hrázi Niského jezera. Vede přes chráněné území soustavy Natura 2000. Podél stezky se nacházejí...