pl

Prywatna Szkoła Muzyki Rozrywkowej

Nysa , Kolejowa 2
www.psmr.nysa.pl
romangil.psmr.nysa@wp.pl
tel.: 77 435 54 25

W szkole można doskonalić umiejętności muzyczne w kilku klasach: wokalistyki, gitary basowej, gitary akustycznej, gitary elektrycznej, ukulele, perkusji i instrumentów perkusyjnych, pianina i keyboardu, akordeonu oraz produkcji muzyki. Uczniowie uczą się pod okiem profesjonalnych i wykształconych muzyków na zajęciach indywidualnych, grupowych i na zamkniętych warsztatach muzycznych. 

Dla najmłodszych pasjonatów muzyki, szkoła prowadzi zajęcia umuzykalniające, gdzie każdy może bawić się i uczyć w rytmie muzyki. 

Uczniowie PSMR tworzą zżytą i różnorodną społeczność - występują zespołowo na licznych wydarzeniach kulturowych organizowanych w całej gminie Nysa. 

Polecane trasy

4:45 h 94.6 km

Rowerowy Szlak Czarownic

Szlak czarownic po stronie czeskiej powstał w 2006 roku, a jego pomysłodawcą było Stowarzyszenie Ruchu Turystycznego - Jeseniky. W 2009 roku na zlecenia Starostwa Powiatowego w Nysie wytyczony i...

1:30 h 772 m

Ścieżka ornitologiczna w Nysie

Ścieżka ornitologiczna biegnie brzegiem Nysy Kłodzkiej i jest szczególnie warta przejścia ze względu na swoje walory przyrodnicze oraz bezpośrednią bliskość zabytków Nysy. Na...