pl

Prywatna Szkoła Muzyki Rozrywkowej

Nysa , Kolejowa 2
www.psmr.nysa.pl
romangil.psmr.nysa@wp.pl
tel.: 77 435 54 25

W szkole można doskonalić umiejętności muzyczne w kilku klasach: wokalistyki, gitary basowej, gitary akustycznej, gitary elektrycznej, ukulele, perkusji i instrumentów perkusyjnych, pianina i keyboardu, akordeonu oraz produkcji muzyki. Uczniowie uczą się pod okiem profesjonalnych i wykształconych muzyków na zajęciach indywidualnych, grupowych i na zamkniętych warsztatach muzycznych. 

Dla najmłodszych pasjonatów muzyki, szkoła prowadzi zajęcia umuzykalniające, gdzie każdy może bawić się i uczyć w rytmie muzyki. 

Uczniowie PSMR tworzą zżytą i różnorodną społeczność - występują zespołowo na licznych wydarzeniach kulturowych organizowanych w całej gminie Nysa. 

Polecane trasy

2:00 h 7.1 km

Nyski Szlak Forteczny

Szlak Forteczny prowadzi turystę po oznakowaniu z Bastionu św. Jadwigi na FORT 2, prezentując po drodze najcenniejsze obiekty nyskich fortyfikacji. 

5:00 h 11.6 km

Miejski Szlak Turystyczny w Nysie

Ideą szlaku miejskiego jest połączenie wszystkich najważniejszych i najciekawszych atrakcji turystycznych Nysy tak, aby turysta mógł je zwiedzać samodzielnie podążając za oznakowaniem szlaku i...