pl

Lawendowy Zapiecek

Domki letniskowe w Skorochowie w odległości 100 m od Jeziora Nyskiego.

W ofercie 2 domki 8 os. (3 pokoje, kuchnia i łazienka, duży taras), 2 domki 4-6 - osobowe (dół domku: 2 pok., aneks kuchenny, łazienka) oraz pokój 2 - os. z czajnikiem i lodówką oraz łazienką. Domki mają górę i dół, osobne wejście. Domek pomieści 14 osób. Jest również możliwość dostawki w formie fotela jednoosobowego.

Na terenie ośrodka znajduje się sklep Lewiatan, dużo lokali gastronomicznych, w pobliżu kręgielnia i korty tenisowe, mini pole golfowe, kryta pływalnia, wypożyczalnia sprzętu pływającego, ścieżki rowerowe, rejsy po j. Nyskim, raj dla wędkarzy itp.

W sezonie letnim na ośrodku jest ochrona policji i ratownicy a woda w jeziorze jest systematycznie badana przez sanepid. Ośrodek jest monitorowany, a w godzinach 23.00-7.00 obowiązuje cisza nocna.

 

Polecane trasy

3:50 h 76.8 km

Rowerowy szlak R17

Najdłuższa trasa na terenie ziemi nyskiej, łącząca północno-zachodnią część powiatu (gm. Kamiennik) z Nysą i częścią północno- -wschodnią (gmina Łambinowice). Wschodni koniec...

1:30 h 772 m

Ścieżka ornitologiczna w Nysie

Ścieżka ornitologiczna biegnie brzegiem Nysy Kłodzkiej i jest szczególnie warta przejścia ze względu na swoje walory przyrodnicze oraz bezpośrednią bliskość zabytków Nysy. Na...