pl

Lawendowy Zapiecek

Domki letniskowe w Skorochowie w odległości 100 m od Jeziora Nyskiego.

W ofercie 2 domki 8 os. (3 pokoje, kuchnia i łazienka, duży taras), 2 domki 4-6 - osobowe (dół domku: 2 pok., aneks kuchenny, łazienka) oraz pokój 2 - os. z czajnikiem i lodówką oraz łazienką. Domki mają górę i dół, osobne wejście. Domek pomieści 14 osób. Jest również możliwość dostawki w formie fotela jednoosobowego.

Na terenie ośrodka znajduje się sklep Lewiatan, dużo lokali gastronomicznych, w pobliżu kręgielnia i korty tenisowe, mini pole golfowe, kryta pływalnia, wypożyczalnia sprzętu pływającego, ścieżki rowerowe, rejsy po j. Nyskim, raj dla wędkarzy itp.

W sezonie letnim na ośrodku jest ochrona policji i ratownicy a woda w jeziorze jest systematycznie badana przez sanepid. Ośrodek jest monitorowany, a w godzinach 23.00-7.00 obowiązuje cisza nocna.

 

Polecane trasy

5:00 h 11.6 km

Miejski Szlak Turystyczny w Nysie

Ideą szlaku miejskiego jest połączenie wszystkich najważniejszych i najciekawszych atrakcji turystycznych Nysy tak, aby turysta mógł je zwiedzać samodzielnie podążając za oznakowaniem szlaku i...

3:00 h 2.6 km

Szlak Josepha von Eichendorffa

Joseph von Eichendorff, wielki niemiecki poeta epoki romantyzmu, ostatnie lata życia spędził w Nysie i tutaj został pochowany. Szlak prowadzi drogą, którą według przekazów poeta chętnie...