pl

Lawendowy Zapiecek

Domki letniskowe w Skorochowie w odległości 100 m od Jeziora Nyskiego.

W ofercie 2 domki 8 os. (3 pokoje, kuchnia i łazienka, duży taras), 2 domki 4-6 - osobowe (dół domku: 2 pok., aneks kuchenny, łazienka) oraz pokój 2 - os. z czajnikiem i lodówką oraz łazienką. Domki mają górę i dół, osobne wejście. Domek pomieści 14 osób. Jest również możliwość dostawki w formie fotela jednoosobowego.

Na terenie ośrodka znajduje się sklep Lewiatan, dużo lokali gastronomicznych, w pobliżu kręgielnia i korty tenisowe, mini pole golfowe, kryta pływalnia, wypożyczalnia sprzętu pływającego, ścieżki rowerowe, rejsy po j. Nyskim, raj dla wędkarzy itp.

W sezonie letnim na ośrodku jest ochrona policji i ratownicy a woda w jeziorze jest systematycznie badana przez sanepid. Ośrodek jest monitorowany, a w godzinach 23.00-7.00 obowiązuje cisza nocna.

 

Polecane trasy

3:00 h 59.6 km

Rowerowy szlak R-16

Szlak wpisuje się w  sieć regionalnych tras rowerowych, łącząc się z  trasami rowerowymi w  powiecie ząbkowickim na zachodzie i  trasami w  powiecie prudnickim na wschodzie....

2:30 h 153 km

Opolski szlak cysterski - ziemia nyska

W 1990 roku Rada Europy z okazji 900. rocznicy urodzin św. Bernarda z  Clairvaux, mistyka i  głównego duchowego twórcy cystersów, widząc olbrzymie dziedzictwo...