pl

Wraca Nyska Giełda Staroci nad Jeziorem Nyskim

Ośrodek Rekreacji AKWA Marina od marca ponownie stanie się miejsce spotkań dla miłośników antyków, staroci i wyprzedaży garażowej. Nyska Giełda Staroci startuje już w najbliższy weekend (12-13 marca). Wydarzenie ma odbywać się cyklicznie, w drugi weekend miesiąca.
- Dopełnieniem spotkania będzie impreza o nazwie „Wyprzedaż garażowa”. Ma na celu wymianę i sprzedaż tego wszystkiego co zalega w garażach, piwnicach, strychach i szafach. Każdy uczestnik będzie miał prawo wymienić się z innymi wystawcami swoimi produktami, lub za kilka groszy odsprzedać to, co dla drugiej osoby może stać się prawdziwym rarytasem. Nie może na spotkaniu zabraknąć najmłodszych wystawców, którzy pragną sprzedać lub wymienić się grami, książkami, zabawkami lub innymi cudeńkami - informuje Ośrodek Rekreacji AKWA Marina.
 

Polecane trasy

2:00 h 7.1 km

Nyski Szlak Forteczny

Szlak Forteczny prowadzi turystę po oznakowaniu z Bastionu św. Jadwigi na FORT 2, prezentując po drodze najcenniejsze obiekty nyskich fortyfikacji. 

4:45 h 94.6 km

Rowerowy Szlak Czarownic

Szlak czarownic po stronie czeskiej powstał w 2006 roku, a jego pomysłodawcą było Stowarzyszenie Ruchu Turystycznego - Jeseniky. W 2009 roku na zlecenia Starostwa Powiatowego w Nysie wytyczony i...