pl

Wraca Nyska Giełda Staroci nad Jeziorem Nyskim

Ośrodek Rekreacji AKWA Marina od marca ponownie stanie się miejsce spotkań dla miłośników antyków, staroci i wyprzedaży garażowej. Nyska Giełda Staroci startuje już w najbliższy weekend (12-13 marca). Wydarzenie ma odbywać się cyklicznie, w drugi weekend miesiąca.
- Dopełnieniem spotkania będzie impreza o nazwie „Wyprzedaż garażowa”. Ma na celu wymianę i sprzedaż tego wszystkiego co zalega w garażach, piwnicach, strychach i szafach. Każdy uczestnik będzie miał prawo wymienić się z innymi wystawcami swoimi produktami, lub za kilka groszy odsprzedać to, co dla drugiej osoby może stać się prawdziwym rarytasem. Nie może na spotkaniu zabraknąć najmłodszych wystawców, którzy pragną sprzedać lub wymienić się grami, książkami, zabawkami lub innymi cudeńkami - informuje Ośrodek Rekreacji AKWA Marina.
 

Polecane trasy

2:00 h 7.1 km

Nyski Szlak Forteczny

Szlak Forteczny prowadzi turystę po oznakowaniu z Bastionu św. Jadwigi na FORT 2, prezentując po drodze najcenniejsze obiekty nyskich fortyfikacji. 

1:30 h 889 m

Ścieżka Przyrodniczo-Edukacyjna - Siestrzechowice

Ścieżka znajduję się w Siestrzechowicach oddalonych kilka kilometrów od Nysy i poprowadzona jest wałem Jeziora Nyskiego. Znajduje się na obszarze chronionym Natura 2000. Na trasie ścieżki...