pl

V Mistrzostwa Opolszczyzny w Boksie Olimpijskim

W najbliższy weekend  (26 - 27. 03. 2022) w Hali AZS przy ul. Głuchołaskiej 12 w Nysie odbędą się V Mistrzostwa Opolszczyzny w Boksie Olimpijskim kobiet i mężczyzn. Łącznie wystartuje ok. 60 zawodników i zawodniczek z 8 klubów z terenu naszego województwa - Nysa, Opole, Brzeg, Kędzierzyn Koźle, Zawadzkie. Nysę reprezentować będą: Milena Karposka, Marcin Mysiakowski, Mateusz Kropelnicki, Oliwier Marciniak.  

Polecane trasy

0:00 h 2.1 km

Poznaj historię

Każdy obiekt na trasie „Poznaj historię” jest oznakowany specjalną tabliczką z kodem QR wskazującą na wykorzystanie tej technologii. Poza tym w każdym ze smartfonów mamy aparat...

10:00 h 48.1 km

Szlak Kopernikowski wokół Jeziora Nyskiego

Szlak o bardzo ciekawym przebiegu (m. in. wałem Jeziora Nyskiego) z pięknymi panoramami Gór Opawskich i Jeseników. Umożliwia zapoznanie się z  wieloma ważnymi...