pl

Daria Zawiałow w Hali Nysa!

Kolejna topowa polska gwiazda wystąpi w obiekcie przy ul. Sudeckiej. Już jesienią w Hali Nysa zobaczymy Darię Zawiałow, jedną z najzdolniejszych artystek młodego pokolenia. Kamil Bednarek, Kult, Lady Pank, Quebonafide, Kortez czy sanah - m.in. te popularne gwiazdy wystąpiły w ostatnich latach w Hali Nysa, przyciągając na koncerty prawdziwe tłumy. 20 listopada w Hali Nysa usłyszymy Darię Zawiałow. Nysa znalazła się na jesiennej trasie miast, które odwiedzi artystka. - Jest to trasa bardzo wyjątkowa, która będzie pożegnaniem z etapem „Wojen i Nocy”, a także chwilowym pożegnaniem z koncertami (...) Podczas koncertów usłyszycie utwory ze wszystkich trzech albumów, będą niespodzianki, będą goście i będzie … bardzo mrocznie. Bilety w sprzedaży od 11 sierpnia - zapowiada Daria Zawiałow na swoim profilu na FB.

Polecane trasy

2:00 h 7.1 km

Nyski Szlak Forteczny

Szlak Forteczny prowadzi turystę po oznakowaniu z Bastionu św. Jadwigi na FORT 2, prezentując po drodze najcenniejsze obiekty nyskich fortyfikacji. 

3:50 h 76.8 km

Rowerowy szlak R17

Najdłuższa trasa na terenie ziemi nyskiej, łącząca północno-zachodnią część powiatu (gm. Kamiennik) z Nysą i częścią północno- -wschodnią (gmina Łambinowice). Wschodni koniec...