pl

Praca w Czechach - spotkanie informacyjne

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym firmy Husqvarna Manufacturing dotyczącym pracy na stanowisku pracownika linii montażowej. Terminy spotkania: 13.02.2023 r., godz.9.00, 13.02.2023 r., godz. 10.00, 13.02.2023 r., godz. 11.00. Miejsce: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie, ul. Słowiańska 19, Pracownia Rozwoju Zawodowego Oferowane stanowisko pracy: pracownik linii montażowej Miejsce pracy: Vrbno pod Pradedem Firma oferuje:
  • Umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie ok. 4000-5000 zł netto,
  • Bezpłatny transport na trasie Nysa – Vrbno pod Pradedem – Nysa
  • Stanowiska pracy przystosowane zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.
Zakres obowiązków: Montowanie elementów do nowoczesnych kosiarek. Wymagania:
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym,
  • Sumienność i rzetelność w pracy,
  • Zdolności manualne,
  • Chęci do pracy.
  W przypadku pytań prosimy o kontakt: Agata Jamińska, tel. 774489929, e-mail: a.jaminska@nysa.praca.gov.pl Magdalena Szczepaniak, tel. 774489955, e-mail: m.szczepaniak@nysa.praca.gov.pl   Link do ogłoszenia: https://nysa.praca.gov.pl/-/20129019-praca-w-firmie-husqvarna-manufacturing-czechy

Polecane trasy

3:00 h 59.6 km

Rowerowy szlak R-16

Szlak wpisuje się w  sieć regionalnych tras rowerowych, łącząc się z  trasami rowerowymi w  powiecie ząbkowickim na zachodzie i  trasami w  powiecie prudnickim na wschodzie....

1:10 h 23.3 km

Rowerowy szlak R-57

Trasa łączy Nysę z  północną granicą powiatu (gmina Skoroszyce), a  dalej łączy się z  trasami rowerowymi gminy Grodków w  powiecie brzeskim. Ciekawym miejscem jest...