pl

Imprezowy sezon na AKWA Marinie!

Poznaliśmy  imprezowy plan Ośrodka AKWA Marina. Jedno jest pewne – będzie się działo!

MotoMarina zjazd motocyklistów

AKWA Marina otwiera sezon z przytupem! Wydarzenie już 29 czerwca. Początek o godz. 13.00. – Jak otwierać sezon wakacyjny 2024 – to w głośnym BRRRRRUM. Są tu fani wypasionych jednośladów?  Jeśli tak, to zapraszamy serdecznie już 29 czerwca na pierwszą edycję MOTO MARINY. Będą piękne motocykle, będzie grill, będzie impreza, konkursy i dużo ODJAZDOWEJ zabawy – informuje Ośrodek Rekreacji AKWA Marina.

Grand Prix International JETSKI

To będzie kolejny niezapomniany weekend nad Jeziorem Nyskim. Ośrodek Rekreacji AKWA Marina i Jest Ski Nysa zapraszają na kolejne Grand Prix International JETSKI. Wydarzenie odbędzie się w dniach 6-7 lipca. Będzie show, energia i niesamowity klimat! Zobaczymy m.in. wyścigi po torze równoległym oraz amatorskie wyścigi łodzi motorowych. To impreza, która cieszy się wielką popularnością wśród miłośników szybkich maszyn i ryku silników. W ostatnich latach wydarzenie przyciągało na plażę Jeziora Nyskiego prawdziwe tłumy.

Z nami bezpieczniej – piknik rodzinny ze służbami

Kolejną edycję wydarzenia cieszącego się wielką popularnością wśród rodzin zaplanowano na 13 lipca.

Zawody Futbolu Amerykańskiego na plaży

Ciekawa sportowa impreza odbędzie się 20 lipca.

Festiwal pierogów

Do tego kulinarnego wydarzenia nie trzeba nikogo przekonywać. Już 27 lipca w roli głównej wystąpią pierogi. Przed nami bowiem kolejna edycja Festiwalu Pierogów w Ośrodku AKWA Marina w Skorochowie. Skosztujemy pysznych pierogów od gospodyń z lokalnych kół gospodyń wiejskich. Nie zabraknie dobrze znanych smaków, w tym największego przysmaku, czyli pierogów ruskich. Ale będą też mniej oczywiste smaki których warto skosztować. W poprzednich latach serwowano m.in. pierogi z kaszą, z płuckami czy z kaszanką.

Grillowanie z karaoke

Już 3 sierpnia Ośrodek Rekreacji AKWA Marina w Skorochowie zaprasza na imprezę przy grillu. Będzie także karaoke! – Chcemy koło wiaty grillowej postawić małą scenę z dużym ekranem i stoły biesiadne.  Pod wiatę będzie można przyjść z kiełbaskami i grillować. Wokół także będą małe ogniska. Urządzimy sobie karaoke. Myślę, że zabawa będzie świetna – mówi Łukasz Bogdanowski z Ośrodka AKWA Marina.

Festiwal Ognia i Wody

Znamy już termin i muzyczną gwiazdę najpopularniejszej imprezy w naszym regionie. W końcu możemy Wam przekazać HOT NEWSA. GWIAZDĄ WIECZORU na Festiwalu Ognia i Wody 2024 będzie nikt inny jak SMOLASTY. Więcej szczegółów już niebawem – informuje Ośrodek Rekreacji AKWA Marina w Skorochowie. W tym roku Festiwal Ognia i Wody odbędzie się w przedostatnią sobotę wakacji, 24 sierpnia.

Polecane trasy

1:00 h 51.4 km

Samochodowy szlak turystyczny

Samochodowy szlak turystyczny utworzyło w 2007 roku Starostwo Powiatowe w Nysie. Szlak oznakowany jest znakami drogowymi serii E-22 wskazującymi największe atrakcje regionu. Szlak łączy najważniejsze...

3:00 h 2.6 km

Szlak Josepha von Eichendorffa

Joseph von Eichendorff, wielki niemiecki poeta epoki romantyzmu, ostatnie lata życia spędził w Nysie i tutaj został pochowany. Szlak prowadzi drogą, którą według przekazów poeta chętnie...