pl

Nowy wymiar rekrutacji...

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie jest właścicielem największej bazy kandydatów do pracy w regionie. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie selekcji i rekrutacji. Swoje działania opieramy na wieloletnim doświadczeniu wynikającym ze współpracy z wieloma wiodącymi firmami w Polsce.

 

 

Na co dzień współpracujemy z  dużymi koncernami  jak i małymi lokalnymi firmami. Naszymi partnerami stali się między innymi: Lidl Polska, Kler, Castorama, Lotos, General Electric Power Polska, McDonald’s, Dirks Polska a także Media Expert.

 

Profesjonalnie przeprowadzone rekrutacje dla takich firm jak: Amazon Polska, Mondelez czy Elica Group zaowocowały uruchomieniem transportów pracowniczych z Nysy do miejsca zatrudnienia.

 

 

Zapewniamy pełną obsługę procesu rekrutacyjnego. Organizujemy spotkania rekrutacyjne i szkoleniowe w przystosowanych do tego celu salach.

Zachęcamy do współpracy, jednocześnie gwarantując, że nasze hasło „Powiatowy Urząd Pracy w Nysie – Więcej niż Urząd Pracy” nie jest tylko nic nieznaczącym frazesem.

 

 

 

 

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Polecane trasy

4:45 h 94.6 km

Szlak Czarownic

Szlak czarownic po stronie czeskiej powstał w 2006 roku, a jego pomysłodawcą było Stowarzyszenie Ruchu Turystycznego - Jeseniky. W 2009 roku na zlecenia Starostwa Powiatowego w Nysie wytyczony i...

1:10 h 23.3 km

R-57

Trasa łączy Nysę z  północną granicą powiatu (gmina Skoroszyce), a  dalej łączy się z  trasami rowerowymi gminy Grodków w  powiecie brzeskim. Ciekawym miejscem jest...

Pobierz aplikację