pl

Ośrodek Wypoczynkowy FORMATOR

Nysa , Głębinów
http://www.glebinow.pl/
glebinow
domki@glebinow.pl
tel.: 48 500 393 005

Domki, oddane do dyspozycji Gości, powstały w 2013 roku. Są to konstrukcje wykonane w całości z drewna, co w znacznym stopniu wpływa na komfort wypoczynku.

 

Obecnie dostępne są:

 

    dwa domki 4 – osobowe,

    jeden domek 6 – osobowy.

 

Domki 4 – osobowe posiadają odpowiednio po dwa pokoje w tym jeden większy (salon) z aneksem kuchennym, natomiast domek 6 – osobowy posiada trzy pokoje w tym także jeden większy z aneksem. Wszystkie domki posiadają łazienki z kabinami prysznicowymi oraz toaletą.

 

Każdy domek, jak wspomniane było wcześniej, ze względu na zagospodarowanie przestrzeni posiada w pełni wyposażony i umeblowany aneks kuchenny. W skład aneksu wchodzą m.in.:

 

    meble kuchenne,

    kuchenka elektryczna,

    lodówka,

    czajnik elektryczny,

    komplet naczyń, sztućców, garnków, itd.

 

Dodatkowo w domkach znajdują się telewizory LCD z możliwością odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T.

 

Ponadto, w każdym z pokoi znajduje się wygodna dwuosobowa kanapa/wersalka, oraz podstawowe meble takie jak np. komody czy szafy.

 

Posesja, na której ulokowane zostały domki, posiada parking dla klientów, a także plac zabaw dla dzieci. Wszystko to znajduje się na prywatnym, w pełni ogrodzonym terenie, co gwarantuje bezpieczny i spokojny wypoczynek.

Polecane trasy

1:00 h 51.4 km

Samochodowy szlak turystyczny E-22

Samochodowy szlak turystyczny utworzyło w 2007 roku Starostwo Powiatowe w Nysie. Szlak oznakowany jest znakami drogowymi serii E-22 wskazującymi największe atrakcje regionu. Szlak łączy...

4:00 h 91.9 km

Nyska Droga św. Jakuba

Oznakowana w  latach 2009–2010. Oficjalne otwarcie nastąpiło podczas corocznego Jarmarku św. Jakuba przed nyską bazyliką w  2010  r. Stanowi odcinek dojściowy do historycznego...