pl

5 lutego Noc Lodowiska!

Przez fatalne warunki atmosferyczne nie udało się zorganizować nocnej imprezy na lodowisku w ubiegłą sobotę. Ale co się odwlecze, to nie uciecze. Zabawa z DJ-em czeka nas już w najbliższą sobotę.
- Zainteresowanie imprezą było bardzo duże, stąd decyzja, że jej nie odwołujemy, tylko przekładamy. Pogoda stanęła na przeszkodzie w ostatni weekend, ale na kolejny prognozy są już optymistyczne. Zapraszamy więc na Noc Lodowiska 5 lutego - mówi Bogdan Wyczałkowski, Prezes Agencji Rozwoju Nysy.
Początek zabawy o godz. 20.00. Oprawę muzyczną zapewni DJ Majer. Wstęp na imprezę jest darmowy (odpłatność tylko za wypożyczenie łyżew). Dodajmy, że z powodów technicznych liczba miejsc jest ograniczona.

Polecane trasy

8:00 h 16.8 km

Szlak błogosławionej Marii Luizy Merkert

Błogosławiona Maria Luiza Merkert była założycielką zakonu służącego chorym i biednym. Szlak nawiązuje do miejsc gdzie żyła i wraz z siostrami niosła pomoc chorym i potrzebującym. Trasa szlaku...

3:50 h 76.8 km

Rowerowy szlak R17

Najdłuższa trasa na terenie ziemi nyskiej, łącząca północno-zachodnią część powiatu (gm. Kamiennik) z Nysą i częścią północno- -wschodnią (gmina Łambinowice). Wschodni koniec...