pl

5 lutego Noc Lodowiska!

Przez fatalne warunki atmosferyczne nie udało się zorganizować nocnej imprezy na lodowisku w ubiegłą sobotę. Ale co się odwlecze, to nie uciecze. Zabawa z DJ-em czeka nas już w najbliższą sobotę.
- Zainteresowanie imprezą było bardzo duże, stąd decyzja, że jej nie odwołujemy, tylko przekładamy. Pogoda stanęła na przeszkodzie w ostatni weekend, ale na kolejny prognozy są już optymistyczne. Zapraszamy więc na Noc Lodowiska 5 lutego - mówi Bogdan Wyczałkowski, Prezes Agencji Rozwoju Nysy.
Początek zabawy o godz. 20.00. Oprawę muzyczną zapewni DJ Majer. Wstęp na imprezę jest darmowy (odpłatność tylko za wypożyczenie łyżew). Dodajmy, że z powodów technicznych liczba miejsc jest ograniczona.

Polecane trasy

3:00 h 59.6 km

Rowerowy szlak R-16

Szlak wpisuje się w  sieć regionalnych tras rowerowych, łącząc się z  trasami rowerowymi w  powiecie ząbkowickim na zachodzie i  trasami w  powiecie prudnickim na wschodzie....

3:00 h 59.7 km

Rowerowy szlak R-9

W 2002 roku Starostwo Powiatowe w Nysie wytyczyło i  oznakowało na terenie powiatu nyskiego odcinek międzynarodowej trasy rowerowej R-9 (Eurovelo - 9 Adriatyk - Bałtyk). Trasa ta...