pl

5 lutego Noc Lodowiska!

Przez fatalne warunki atmosferyczne nie udało się zorganizować nocnej imprezy na lodowisku w ubiegłą sobotę. Ale co się odwlecze, to nie uciecze. Zabawa z DJ-em czeka nas już w najbliższą sobotę.
- Zainteresowanie imprezą było bardzo duże, stąd decyzja, że jej nie odwołujemy, tylko przekładamy. Pogoda stanęła na przeszkodzie w ostatni weekend, ale na kolejny prognozy są już optymistyczne. Zapraszamy więc na Noc Lodowiska 5 lutego - mówi Bogdan Wyczałkowski, Prezes Agencji Rozwoju Nysy.
Początek zabawy o godz. 20.00. Oprawę muzyczną zapewni DJ Majer. Wstęp na imprezę jest darmowy (odpłatność tylko za wypożyczenie łyżew). Dodajmy, że z powodów technicznych liczba miejsc jest ograniczona.

Polecane trasy

3:50 h 76.8 km

Rowerowy szlak R17

Najdłuższa trasa na terenie ziemi nyskiej, łącząca północno-zachodnią część powiatu (gm. Kamiennik) z Nysą i częścią północno- -wschodnią (gmina Łambinowice). Wschodni koniec...

5:00 h 11.6 km

Miejski Szlak Turystyczny w Nysie

Ideą szlaku miejskiego jest połączenie wszystkich najważniejszych i najciekawszych atrakcji turystycznych Nysy tak, aby turysta mógł je zwiedzać samodzielnie podążając za oznakowaniem szlaku...