pl

Świetny weekend gimnastyków!

W dniach 26-28 marca w Zabrzu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski seniorów w gimnastyce sportowej mężczyzn. Tym razem w rywalizacji brali udział najlepsi zawodnicy z Polski w klasie Mistrzowskiej. Dla nyskich reprezentantów Filipa Wrońskiego i Patryka Siamro były to pierwsze zawody w ekstraklasie gimnastycznej. Lepszego  debiutu nie mogli sobie wymarzyć. Filip zdobył srebrny medal i został Wicemistrzem Polski w ćwiczeniach na drążku i II Wicemistrzem Polski w ćwiczeniach na kółkach. Patryk zajął 6. miejsce w finale ćwiczeń na kółkach. Serdecznie gratulujemy sukcesów. Filip Wroński na podium  

Informacja: Nyskie Towarzystwo Gimnastyczne

Polecane trasy

10:00 h 48.1 km

Szlak Kopernikowski wokół Jeziora Nyskiego

Szlak o bardzo ciekawym przebiegu (m. in. wałem Jeziora Nyskiego) z pięknymi panoramami Gór Opawskich i Jeseników. Umożliwia zapoznanie się z  wieloma ważnymi...

3:50 h 76.8 km

Rowerowy szlak R17

Najdłuższa trasa na terenie ziemi nyskiej, łącząca północno-zachodnią część powiatu (gm. Kamiennik) z Nysą i częścią północno- -wschodnią (gmina Łambinowice). Wschodni koniec...