pl

Świetny weekend gimnastyków!

W dniach 26-28 marca w Zabrzu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski seniorów w gimnastyce sportowej mężczyzn. Tym razem w rywalizacji brali udział najlepsi zawodnicy z Polski w klasie Mistrzowskiej. Dla nyskich reprezentantów Filipa Wrońskiego i Patryka Siamro były to pierwsze zawody w ekstraklasie gimnastycznej. Lepszego  debiutu nie mogli sobie wymarzyć. Filip zdobył srebrny medal i został Wicemistrzem Polski w ćwiczeniach na drążku i II Wicemistrzem Polski w ćwiczeniach na kółkach. Patryk zajął 6. miejsce w finale ćwiczeń na kółkach. Serdecznie gratulujemy sukcesów. Filip Wroński na podium  

Informacja: Nyskie Towarzystwo Gimnastyczne

Polecane trasy

2:30 h 153 km

Opolski szlak cysterski - ziemia nyska

W 1990 roku Rada Europy z okazji 900. rocznicy urodzin św. Bernarda z  Clairvaux, mistyka i  głównego duchowego twórcy cystersów, widząc olbrzymie dziedzictwo...

1:00 h 51.4 km

Samochodowy szlak turystyczny

Samochodowy szlak turystyczny utworzyło w 2007 roku Starostwo Powiatowe w Nysie. Szlak oznakowany jest znakami drogowymi serii E-22 wskazującymi największe atrakcje regionu. Szlak łączy najważniejsze...