pl

„Cyfrowa Wyprawka dla Firm" - Nysa wśród trzech wybranych gmin!

Ruszył pilotażowy program „Cyfrowa Wyprawka dla Firm”, realizowany przez Polski Fundusz Rozwoju. Wybrane zostały 3 gminy, które zaproszą mikro, małe i średnie firmy ze swojego regionu na bezpłatne warsztaty z ekspertami, którzy pomogą im wejść na wyższy poziom cyfryzacji. Wśród nich jest Gmina Nysa!
- Dostaliśmy się jako jedno z 3 miast z całej Polski wraz ze Świdnicą i Włocławkiem. W kolejnym etapie zapraszamy 50 nyskich przedsiębiorców do przystąpienia do projektu, podczas którego eksperci z Allegro, Meta i Landingi nauczą, jak korzystać z dostępnych aplikacji i narzędzi cyfrowych, które pozwolą na zdobycie nowych klientów i budowanie pozytywnego wizerunki firmy w sieci - mówi Joanna Ligas z Biura ds. Inwestorów i Działalności Gospodarczej Urzędu Miejskiego w Nysie.
- Do realizacji  projektu zostały zaproszone osoby z otoczenia okołobiznesowego - Małgorzata Gruszka, Menadżer Inkubatora Przedsiębiorczości Agencji Rozwoju Nysy oraz Jacek Makowski, marketingowiec i współtwórca start-up’ów, którzy jako przewodnicy biznesowi będą wspierać uczestników w warsztatach oraz pracy własnej - dodaje Ligas. Uczestnictwo w programie jest bezpłatne, a termin zgłoszeń upływa 29 kwietnia br. Zgłoszenia do programu pod linkiem: https://pfrsa.pl/cyfrowa-wyprawka Przedsiębiorcy z naszej gminy otrzymają wsparcie certyfikowanych Przewodników Biznesowych. W razie pytań będą wsparciem i inspiracją do działań. Firmy otrzymają też szansę na skorzystanie z indywidualnych konsultacji z ekspertami Allegro, Landingi, Meta. Poznają bazę rozwiązań cyfrowych, które mogą być pomocne w prowadzeniu firmy.

Polecane trasy

10:00 h 48.1 km

Szlak Kopernikowski wokół Jeziora Nyskiego

Szlak o bardzo ciekawym przebiegu (m. in. wałem Jeziora Nyskiego) z pięknymi panoramami Gór Opawskich i Jeseników. Umożliwia zapoznanie się z  wieloma ważnymi...

3:00 h 59.6 km

Rowerowy szlak R-16

Szlak wpisuje się w  sieć regionalnych tras rowerowych, łącząc się z  trasami rowerowymi w  powiecie ząbkowickim na zachodzie i  trasami w  powiecie prudnickim na wschodzie....