pl

Młodzież z Tarnopola z wizytą w Urzędzie Miejskim

Dziś Urząd Miejski odwiedziła młodzież z miasta partnerskiego Nysy – Tarnopola. Młodzi ludzie dali piękny koncert, wykonując m.in. "Barkę". Tarnopolanie przyjechali do naszego miasta na zaproszenie władz miasta i Stowarzyszenia Przyjaciół Miast Partnerskich Nysy. Młodzież będzie gościć w Nysie do 17 lipca.  

Polecane trasy

1:30 h 889 m

Ścieżka Przyrodniczo-Edukacyjna - Siestrzechowice

Ścieżka znajduję się w Siestrzechowicach oddalonych kilka kilometrów od Nysy i poprowadzona jest wałem Jeziora Nyskiego. Znajduje się na obszarze chronionym Natura 2000. Na trasie ścieżki...

0:00 h 2.1 km

Poznaj historię

Każdy obiekt na trasie „Poznaj historię” jest oznakowany specjalną tabliczką z kodem QR wskazującą na wykorzystanie tej technologii. Poza tym w każdym ze smartfonów mamy aparat...