pl

Młodzież z Tarnopola z wizytą w Urzędzie Miejskim

Dziś Urząd Miejski odwiedziła młodzież z miasta partnerskiego Nysy – Tarnopola. Młodzi ludzie dali piękny koncert, wykonując m.in. "Barkę". Tarnopolanie przyjechali do naszego miasta na zaproszenie władz miasta i Stowarzyszenia Przyjaciół Miast Partnerskich Nysy. Młodzież będzie gościć w Nysie do 17 lipca.  

Polecane trasy

0:00 h 2.1 km

Poznaj historię

Każdy obiekt na trasie „Poznaj historię” jest oznakowany specjalną tabliczką z kodem QR wskazującą na wykorzystanie tej technologii. Poza tym w każdym ze smartfonów mamy aparat...

1:00 h 51.4 km

Samochodowy szlak turystyczny

Samochodowy szlak turystyczny utworzyło w 2007 roku Starostwo Powiatowe w Nysie. Szlak oznakowany jest znakami drogowymi serii E-22 wskazującymi największe atrakcje regionu. Szlak łączy najważniejsze...