pl

Kolejne nocne zwiedzanie Twierdzy Nysa

Zapraszamy na niezwykłą nocną przygodę w sercu Twierdzy Nysa!
- Marzyliście kiedyś o podróży w czasie? Teraz macie okazję! Przygotowaliśmy dla Was nocne zwiedzanie Twierdzy Nysa, które przeniesie Was w czasy, kiedy to Bastion św. Jadwigi, Fort Prusy i Fort II pełniły kluczową rolę w ochronie miasta. To wyjątkowa okazja, by odkryć tajemnice tych miejsc pod osłoną nocy - informuje Informacja Turystyczna w Nysie.
Czego możecie się spodziewać: - Niesamowitych opowieści przewodnika, które ożywią historię Twierdzy Nysa. - Odkrycia tajemnic obiektów, które ukrywają wiele nieznanych faktów. - Chwili relaksu przy poczęstunku. Kiedy: 6 października Godzina: 21:00 - 01:00 Początek: Punkt Informacji Turystycznej, ul. Piastowska 19, 48-300 Nysa Nie przegapcie tej wyjątkowej nocy! Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego nie zwlekajcie z rezerwacją. Rezerwacje i więcej informacji: 77 433 49 71 Koszt udziału: 60 zł osoba (zadatek przy rezerwacji 20 zł)

Polecane trasy

1:30 h 889 m

Ścieżka Przyrodniczo-Edukacyjna - Siestrzechowice

Ścieżka znajduję się w Siestrzechowicach oddalonych kilka kilometrów od Nysy i poprowadzona jest wałem Jeziora Nyskiego. Znajduje się na obszarze chronionym Natura 2000. Na trasie ścieżki...

2:00 h 7.1 km

Nyski Szlak Forteczny

Szlak Forteczny prowadzi turystę po oznakowaniu z Bastionu św. Jadwigi na FORT 2, prezentując po drodze najcenniejsze obiekty nyskich fortyfikacji.