pl

Ruszyła rekrutacja do nowego przedszkola w Nysie

Od 1 września 2017 roku zostanie uruchomione nowe przedszkole (w Inkubatorze Przedsiębiorczości ARN w Nysie przy ul. Kościuszki 10) na zasadach hybrydowych (5 godzin bezpłatnie, kolejna godzina 1 zł), które zapewni 100 nowych miejsc. Inwestorem została właścicielka sieci placówek z Wrocławia.

 

 

 

Oddział zapewni profesjonalną opiekę wychowawczo-edukacyjną dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Poprzez zabawę, metodą naturalną, komunikacyjną i aktywizacyjną, maluszki oswoją się z językiem obcym. W programie placówki nie zabraknie: rytmiki, zajęć plastycznych, teatralnych, ruchowych i logopedycznych.

 

 

 

 

 

Rekrutację do placówki można uznać za otwartą. W przyszłym tygodniu na stronie internetowej www.lobuziaki.com.pl ukaże się osobna zakładka Przedszkola w Nysie, gdzie dostępny będzie formularz rekrutacyjny oraz wszystkie niezbędne informacje. Do tego czasu zgłoszenia będą przyjmowane drogą mailową: biuro@lobuziaki.com.pl. W treści należy wpisać imię i nazwisko oraz datę urodzenia dziecka.

 

 

 

Informacja: Agencja Rozwoju Nysy

Opr. Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji

Urząd Miejski w Nysie

 

Polecane trasy

6:30 h 1.9 km

Szlakiem zabytków

Piesza wędrówkę zaczynamy od wizyty pod gotyckim kościołem Zwiastowania NMP przy ul. Celnej. Następnie udajemy się na ulicę Sobieskiego, by podziwiać barokową budowlę dawnego jezuickiego gimnazjum, a...

2:00 h 2.0 km

Szlak Miary Jerozolimskiej

Miarą Jerozolimską określana była długość drogi jaką przebył Chrystus z domu Piłata do miejsca ukrzyżowania. W tym przypadku Dom Piłata był utożsamiany z ratuszem będącym symbolem władzy. Trasę...

Pobierz aplikację