pl

Powstaje sekcja dziewczęca w KS Polonia Nysa

Polonia Nysa otwiera sekcję dziewczęcą piłki nożnej. Pierwsze treningi naborowe zaplanowana na dzień 19 listopada. Na oba treningi naborowe (19 listopada i 3 grudnia) serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dziewczynki w wieku od 6 do 13 lat. To ile osób weźmie w nich udział zadecyduje o tym, ile ostatecznie zostanie utworzonych drużyn. Wszystkie szczegółowe informacje na temat naboru są dostępne na poniższym plakacie. Ambasadorem projektu drużyn dziewczęcych w naszym Klubie została Dominika Dereń. Pochodząca z naszego regionu (wychowanka Kastora Jasienica Górna) zawodniczka występuje obecnie w drużynie 3-krotnego Mistrza Polski Kobiet Górniku Łęczna, a na swoim koncie ma również m.in. mistrzostwo Europy do lat 17 z reprezentacją Polski.

Polecane trasy

0:00 h 2.1 km

Poznaj historię

Każdy obiekt na trasie „Poznaj historię” jest oznakowany specjalną tabliczką z kodem QR wskazującą na wykorzystanie tej technologii. Poza tym w każdym ze smartfonów mamy aparat...

8:00 h 16.8 km

Szlak błogosławionej Marii Luizy Merkert

Błogosławiona Maria Luiza Merkert była założycielką zakonu służącego chorym i biednym. Szlak nawiązuje do miejsc gdzie żyła i wraz z siostrami niosła pomoc chorym i potrzebującym. Trasa szlaku...