pl

Nasi gimnastycy z medalami Mistrzostw Polski! Udany finał sezonu

Sezon gimnastyczny zakończył się dla NTG Nysa w znakomitym stylu. Podczas Mistrzostw Polski w Gdańsku zawodnicy nyskiego klubu sięgnęli po dwa medale i potwierdzili swoją przynależność do krajowej czołówki.

https://nysa.eu/pl/aktualnosci/ntg-nysa-z-medalami-mistrzostw-polski-udany-final-sezonu.html

Polecane trasy

0:00 h 2.1 km

Poznaj historię

Każdy obiekt na trasie „Poznaj historię” jest oznakowany specjalną tabliczką z kodem QR wskazującą na wykorzystanie tej technologii. Poza tym w każdym ze smartfonów mamy aparat...

10:00 h 48.1 km

Szlak Kopernikowski wokół Jeziora Nyskiego

Szlak o bardzo ciekawym przebiegu (m. in. wałem Jeziora Nyskiego) z pięknymi panoramami Gór Opawskich i Jeseników. Umożliwia zapoznanie się z  wieloma ważnymi...