pl

Rodzinny piknik na FSD

Już w najbliższą niedzielę, 18 lipca czeka nas rodzinny piknik na FSD. Wydarzenie organizuje stowarzyszenie “Prosto z Nysy”.
-Jesteście gotowi na fantastyczną zabawę? Przybliżymy Wam ciekawą historię Nysy samochodów “NYSA” oraz zakładu FSD a także damy mnóstwo powodów do świetnego spędzenia czasu z całą rodziną i znajomymi. – zapowiadają organizatorzy wydarzenia.
Zapraszamy do zapoznania się z programem pikniku. Wszystkie szczegóły poniżej. Przez cały czas trwania czekać na Was będzie: -Mini wystawa zabytkowych samochodów w tym NYSEK -ZAMEK DMUCHANY słonia Bombiniego -Kolekcja pamiątek po FSD oraz “Nysek” -PRZEJAŻDŻKA FIATEM 126 P – ekstra frajda i wspomnień czar -WYSTAWA OBRAZÓW nyskiego artysty Jakuba Stadnika 11:00-13:00 NOWOCZESNE GRY PLANSZOWE zapewni Stowarzyszenie Inicjatyw Niebanalnych 13:00-19:00 BUBBLE DAY czyli WIELKIE BAŃKI MYDLANE: darmowa strefa do puszczania baniek, ekstra pokazy, zabawy i konkursy z Bańki Mydlane Bombini -prosto z Nysy 15:00-17:00 POKAZY TANECZNE zaprezentują zespoły z Nyskiego Domu Kultury -gorąca salsa z Vida de Salsa -seniorzy Stokrotki 50+ -ANIMACJE TANECZNE DLA KAŻDEGO poprowadzi Jolanta Sajek – Stadnik -Kolorowy PARTY Bus ze Studio KIDS Nysa zawita na nasz piknik, a w nim extra miejsce na zrobienie crazy fotki ! -MINIONEK Z BALONAMI a także możliwość zagrania w piłkę nożną zapewni szkoła PASCAL piknik na FSD - plakat

Polecane trasy

8:00 h 16.8 km

Szlak błogosławionej Marii Luizy Merkert

Błogosławiona Maria Luiza Merkert była założycielką zakonu służącego chorym i biednym. Szlak nawiązuje do miejsc gdzie żyła i wraz z siostrami niosła pomoc chorym i potrzebującym. Trasa szlaku...

2:00 h 7.1 km

Nyski Szlak Forteczny

Szlak Forteczny prowadzi turystę po oznakowaniu z Bastionu św. Jadwigi na FORT 2, prezentując po drodze najcenniejsze obiekty nyskich fortyfikacji.